Feniks-V Gliwice

Profesjonalna firma przewozowa, która świadczy usługi przewozowe na wysokim poziomie na rynku krajowym jak i międzynarodowym.


FENIKS-V Żary

Profesjonalna firma przewozowa, która świadczy usługi przewozowe na wysokim poziomie na rynku krajowym jak i międzynarodowym.


Gliwice: 607 191 700    Żary: 68 479-44-68 lub 781 515 500 Lubsko: 601-795-200

Wyszukiwarka połączeń

Tabliczka przystankowa:

Wyszukiwanie połączeń:

Ceny biletów

Elektroniczny rozkład jazdy

Aby skorzystać z elektronicznego rozkładu jazdy proszę wybrać tabliczkę przystankową lub wybrać przystanek początkowy oraz końcowy. Po dokonamiu wybooru zatwierdzić. Na ekranie wyświetlą się połaczenia poszukiwane przez Państwa.

Oznaczenia kursów:

W celu rozwinięcia oznaczenia kursów należy skierować mysz na pole zawierające skróty. Informacja będzie dostępna w dodatkowym oknie.

W celu uzyskania pełnej relacji kursu przyciśnij nazwę relacji lub godzinę odjazdu (w przypadku tabliczki przystanokwej). Informacja będzie dostępna w dodatkowym oknie.

Uwaga:

Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane na naszej stronie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość zmian w rozkładach jazdy z przyczyn technicznych. Dopuszczalne odchylenie czasu odjazdu +/- 3 min.

Uprzejmie prosimy również poza rozkładem czytać zakładkę Aktualności z najnowszymi zmianami komunikacyjnymi.